Спеціалізоване кардіологічне відділення з ліжками інтенсивної терапії

Спеціалізоване кардіологічне відділення з ліжками інтенсивної терапії розраховане на 40 ліжок, в тому числі 6 ліжок інтенсивної терапії, відділення надає медичну допомогу та проводить лікування пацієнтів з гострим інфарктом міокарду:

• нестабільної стенокардії;
  • гострими порушеннями серцевого ритму;
  • гіпертонічними кризами;
  • ТЕ легеневої артерії серцевого походження;
  • гострого серцевого недостатністю.

При необхідності пацієнтам проводиться:

• аортокоронарографія та стентування коронарних артерій серця;
  • внутрішньосерцева тимчасова електрокардіостимуляція;
  • системний тромболізис при гострому інфаркті міокарду та ТЕЛА;
  • планове відновлення серцевого ритму (при деяких аритміях) в т.ч. електрокардіоверсією.

Спеціалізоване кардіологічне відділення очолює заслужений лікар України Коломієць Віктор Іванович, лікар вищої кваліфікаційної категорії

У відділенні працюють висококваліфіковані лікарі:

Буяло Валентина Миколаївна – лікар-кардіолог вищої кваліфікаційної категорії.

Кавацюк Олег Олексійович - кандидат медичних наук, лікар-кардіолог вищої кваліфікаційної категорії, блоку інтенсивної терапії.

Пересада Лариса Михайлівна – лікар-кардіолог вищої кваліфікаційної категорії, блоку інтенсивної терапії.

Васильєва Ганна Степанівна - лікар-кардіолог вищої кваліфікаційної категорії, блоку інтенсивної терапії.

Ми надаємо пацієнтам висококваліфіковане лікування, а доброзичливе та чуйне відношення медперсоналу робить перебування у спеціалізованому кардіологічному відділенні більш приємним.

Під керівництвом досвідченої старшої сестри медичної Попович Тамари Леопольдівни, сестри медичної вищої кваліфікаційної категорії, сформувався кваліфікований колектив з 21 сестри медичної із професійним та ввічливим ставленням до пацієнтів. Створення домашнього затишку на роботі, а також дбайливе ставлення та догляд за хворими забезпечують 13 працівників молодшого медичного персоналу

Контактний телефон відділення (04563)5-19-46.