Оториноларингологічне відділення

Надання допомоги при захворюваннях вуха, горла, носа, жителям м. Біла Церква розпочалося на початку 20-х років минулого століття з приїздом у місто лікаря Гершмана Семена Ароновича.

В 1946 році в місті почав працювати хірург Синельников Михайло Михайлович. Завдяки його зусиллям у місті почала розвиватися оториноларингологічна служба.

В 1964 році на базі міської лікарні №1 було розвернуто оториноларингологічне відділення на 30 ліжок, яке функціонує і по теперішній час. Сьогодні це найбільше відділення в Київській області. Щороку у відділенні отримує допомогу більше 1100 пацієнтів, виконується більше 1000 операцій.

Очолює відділення

В відділенні працює лікар оториноларинголог вищої кваліфікаційної категорії Удод Микола Петрович

Під керівництвом досвідченої старшої сестри медичної Ронської Валентини Василівни, сестри медичної вищої кваліфікаційної категорії, сформувався кваліфікований колектив із 17 сестер медичних вищої кваліфікаційної категорії, із професійним та ввічливим ставленням до пацієнтів. Створення домашнього затишку на роботі, а також дбайливе ставлення та догляд за хворими забезпечують 9 працівників молодшого медичного персоналу на чолі зі справжньою господинею Шита Оленою Миколаївною.

Перелік хірургічних втручань, які проводяться досвідченими лікарями-оториноларингологами нашого відділення:

І. Хірургічні втручання на носі та додаткових пазухах:

1. Лікування хронічних та гострих запальних процесів в додаткових пазухах носу дренажним методом (пункції гайморових пазух), трепанопункції лобних пазух;
  2. Операції;
  • на гайморових пазухах;
  • на решітчастих пазухах;
  • поліпоектомії носу.
  1. Риносептопластики (пластики носової перетинки)
  2. Редресація кісток носа різної складності.

ІІ. Хірургічні втручання на ротоглотці та гортані:

• видалення кіст та новоутворень глотки та гортані;
  • трахеостомія;
  • тонзилоектомія (видалення мигдаликів);
  • розтини паротонзелярних абсцесів.

ІІІ. Хірургічні втручання на вусі;

• парацентез барабанної перетинки;
  • видалення новоутворень зовнішнього вуха;
  • деякі види пластичних втручань на зовнішньому вусі.

А також лікування хронічного та гострого середнього отиту.

Первинна хірургічна обробка ран ЛОР-органів різної складності.

Лікування проводиться із застосуванням сучасних фармакологічних препаратів та схем терапії, за необхідності, призначаються фізіотерапевтичне лікування. Наші стандарти роботи розроблено на основі найкращих світових.

Фахівці оториноларингологічного відділення тісно співпрацюють із обласним та Українськими хірургічними центрами, які оснащені сучасним обладнанням (операційний мікроскоп, ендоскопічна відео система, шейверна, мікродебридерна, радіо хірургічна та холодно-плазмова установки) для виконання малоінвазивних та традиційних оперативних втручань на ЛОР органах.

Контактний телефон (04563) 5-19-21