Організація надання угрентної медичної допомоги постраждалим

Відповідно до Закону України “Про затвердження Указу Президента України “Про введення воєнного стану в Україні” від 24 лютого 2022 року № 2102-IX, Указу Президента України від 24.02.2022 року 64/2022 “Про введення воєнного стану в Україні”, з метою надання медичної допомоги постраждалим внаслідок військової агресії РФ проти України, в лікарні створили 3 команди, для забезпечення надання ургентної медичної допомоги постраждалим внаслідок військових дій у складі: лікар - хірург, лікар – стоматолог - хірург, лікар-отоларинголог, лікар – анестезіолог, що забезпечує роботу команд в цілодобовому режимі.

Передбачаємо, як запасний варіант, надання хірургічної допомоги постраждалим в підвальному приміщенні відділення невідкладної медичної допомоги.

Посилюємо чергування у відділенні невідкладної медичної допомоги лікарями – невропатологами, ультразвукової діагностики згідно графіка. Лікарня постійно поновлює запаси медикаментів, розхідних матеріалів, інструментів та медичної апаратури.

При можливості надання допомоги, згідні з усіма пропозиціями.

Чекаємо на Вас в мережі!