Неврологічне відділення

Завідувач відділенням, лікар-невропатолог Юхимович Тетяна Василівна

Старша сестра медична, сестра медична вищої кваліфікаційної категорії, Голик Світлана Миколаївна

Відділення займається діагностикою та лікуванням захворювань центральної та периферичної нервової системи:

1. наслідки перенесених гострих порушень мозкового кровообігу;
  2. наслідки травм нервової системи;
  3. запальні хвороби;
  4. ВСД;
  5. епілепсія;
  6. хвороба Паркінсона;
  7. наслідки ДЦП

Лікарі володіють методикою перкутанних дерецепцій, паравертебральних блокад, люмбальних пункцій. В штаті працює лікар-реабілітолог, масажист, інструктор по ЛФК. Працює фізіотерапевтичний кабінет, де проводиться: дарсонваль, УВЧ, електростимуляція, магніто-терапія.

В лікарні проводиться МРТ-діагностика, доплерографія екстракраніальних судин, реоенцефалографія, реовазографію судин верхніх та нижніх кінцівок.

Ми надаємо пацієнтам висококваліфіковане лікування, а доброзичливе та чуйне відношення медперсоналу робить перебування у неврологічному відділенні більш приємним.

Контактний телефон (04563) 5-19-47