Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківська міська лікарня №1"
Міністерство охорони
здоров'я України

Департамент охорони здоров'я 24.02.2023 відвідав Білоцерківську міську лікарню №1

Дата: 24.02.2023 20:38

Сьогодні 24.02.2023 р. лікарню відвідали:
В.о. директора ДОЗ КОДА Василь КРАВЧЕНКО
Перший заступник ДОЗ КОДА Григорій ІЩЕНКО
Закупник голови БВА Людмила ВЕРЯСКІНА
Начальник УОЗ БЦ МР Юрій КУХ
З цікавістю колеги оглянули приміщення каріології де заплановано створення інтервенційного кардіологічного відділення, що дає змогу лікування пацієнтів на гострий інфаркт міокарда Білоцерківської ОТГ.
Звичайно, створення такого підрозділу можливо за наявністю довгоочікувального лікарнею обладнання, як ангіограф, більше 250 пацієнтів на рік можливо лікувати з його допомогою.
Також оглянуті відновлені (в основному за кошти лікарні) відділення невідкладної медичної допомоги, неврологічне відділення, діагностичне відділення, аптечний склад та архів, інші службові приміщення.
В. о. директор ДОЗ КОДА Василь КРАВЧЕНКО щиро подякував колективу лікарні за чуйне відношення до проблем сьогодення, погодив плани на майбутнє.
В добрий час!!!