УВАГА НЕБЕЗПЕКА КОРОНОВІРУС COVID - 19

Шановні  Білоцерківчани!

В зв’язку з КАРАНТИНОМ в місті та в цілій країні просимо Вас з усією відповідальністью віднестись до епідеміологічної ситуації запобігти розповсюдження КОРОНОВІРУСУ  COVID – 19 :

• Зберігайте спокій, БЕЗ ПАНІКИ !!!
  • Часто мийте руки, носіть захисні маски!
  • Обмежтись відвідуванням громадських об’єктів (театрів, кінотеатрів, ресторанів, барів, торгових центрів, перукарів, базарів, та інш.)
  • Обмежитись від пересування громадським транспортом.
  • Відвідування лікарняних закладів без вагомих на те обставин, відвідування рідніх в стаціонарі.
  • Відтермінуйте планові консультації в лікарів, та планове стаціонарне лікування, медичні профілактичні огляди дорослих та дітей !
  • Тримайте зв'язок з Вашим СІМЕЙНИМ ЛІКАРЕМ Він все підскаже !
  • КАРАНТИН –ЦЕ НЕ ВІДПОЧИНОК !!!

САМОІЗОЛЮЙТЕСЬ в домашніх умовах, навіть перебуваючи абсолютно здоровим без проявів ГРВІ як мінімум на два тижні.

Від кожного з нас залежить – ЗДОРОВ’Я ЦІЛОЇ

КРАЇНИ!