Приймальне відділення

Розміщене на теріторії лікарні за адресою вул. Ярослава Мудрого,49

Працює цілодобово, тел. – (04563) 5-54-07

Будь-яка медична установа починається з приймального відділення. Саме сюди  потрапляють люди, які потребують медичної допомоги, і від того, як їх приймуть, відгукнуться на їх проблеми, допоможуть перемогти страх і невпевненість, від доброзичливості, чуйності, уваги персоналу залежить довіра людини до даного медичного закладу, віра в зцілення, надія на краще.

Приймальне відділення – це особовий підрозділ медичної установи, по ньому судять про організацію рівня і культурі діяльності стаціонару. У ньому здійснюють прийом і реєстрацію пацієнтів, оформляють відповідну медичну документацію, проводять лікарський огляд з встановленням характеру та тяжкості захворювання, визначення відділення для подальшої госпіталізації хворих, надання при необхідності екстреної медичної допомоги, санітарну обробку.

У відділенні виконується: реєстрація хворих, що поступають до стаціонарних відділень лікарні, заводиться необхідна документація та проводяться лабораторні та рентгенологічні обстеження.

Робота приймального відділення складається з госпіталізації планових пацієнтів у відділення лікарні.

Ургентні пацієнти, доставлені екстреною медичною допомогою і невідкладною медичною допомогою, за направленнями сімейних лікарів, або при самозверненні, оглядаються в приймальному відділенні, обстежуються, надається їм необхідна медикаментозна допомога, призначається амбулаторне лікування, направляються до сімейного лікаря для подальшого лікування і обстеження, при необхідності госпіталізуються, також направляються в інші медичні заклади міста та області.

Завідувач відділенням, лікар вищої кваліфікаційної категорії – Пустовіт Валентина Іванівна

Лікар приймального відділення, лікар першої кваліфікаційної категорії – Пастушенко Ірина Віталіївна

Старша сестра медична, сестра медична вищої кваліфікаційної категорії - Коробкова Алла Юріївна