Кардіологічний кабінет

Кардіологічний кабінет поліклініки КНП БМР „Білоцерківська міська лікарня №1” знаходиться на другому поверсі поліклініки; кабінети № 220 та № 222. Кабінети працюють протягом дня у дві зміни (крім суботи та неділі)

І зміна з 800 до 1400

ІІ зміна з 1400 до 2000

Для уточнення розкладу прийому лікарів звертатися в реєстратуру за телефоном (04563)5-12-79

Лікарі-кардіологи кабінету надають високо кваліфіковану медичну допомогу пацієнтам з серцево-судинними захворюваннями: гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця: стан після гострого інфаркту міокарду, стенокардія напруги, після оперативних втручань: на серці, після стентування, шунтування серця, протезування клапанів серця, спостереження за пацієнтами з штучними водіями ритму, нагляд за пацієнтами з вродженим та набутими вадами серця.

Сторожук Алла Іванівна - лікар-кардіолог першої кваліфікаційної категорії

Яремчук Марина Леонідівна - лікар-кардіолог другої кваліфікаційної категорії

В кабінетах працюють дві сестри медичних з вищою кваліфікаційною категорією.

Основним напрямком діяльності кабінету прийому лікаря – кардіолога є лікування та діагностика серцево-судинних захворювань. Фахівці кабінету за направленням лікарів загальної практики здійснюють консультативний прийом пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями, пацієнти отримують кваліфіковану медичну допомогу. При необхідності лікар-кардіолог призначає додаткове обстеження та консультації суміжних спеціалістів. В разі необхідності надають екстрену медичну допомогу пацієнтам незалежно від їх місця проживання у випадках безпосереднього звернення при виникненні гострих станів. Проводять своєчасну госпіталізацію в профільні відділення міста інші лікувальні заклади області в невідкладному чи плановому порядку з необхідним попереднім обстеженням.