Кардіологічне відділення

Кардіологічне відділення створено в 1990 році з 2000 року розділено на 30 кардіологічних та 10 ревматологічних ліжок.

Лікування кардіологічних хворих відбувається по таким основним захворюванням

• Гіпертонічна хвороба, кризовий перебіг
  • Ішемічна хвороба серця прогресуюча (стабільна стенокардія)
  • Серцева недостатність
  • Ревматизм, гостра ревматична лихоманка
  • Порушення ритму
  • Міокардити, ендокардити, кардіоміопатії
  • Вроджені вади серця в стадії декомпенсації
  • Ревматологічний профіль
  • Поліостеоартрози в стадії загострення
  • Ревматоїдний артрит
  • Системний червоний вовчак
  • Подагра загострення
  • Васкулопатії та інші системні захворювання

Штика Андрій Юрійович - завідувач відділення, лікар-кардіолог вищої кваліфікаційної категорії.

Зубович Наталія Григорівна - лікар-кардіолог вищої кваліфікаційної категорії.

Клочко Валентина Євгеніївна - лікар-ревматолог вищої кваліфікаційної категорії. Закінчила Запоріжський медичний інститут в 1988 році. Стаж роботи за фахом 28 років, загальний стаж лікаря 33 роки.

Досвід роботи кардіолога в чергуваннях блоку інтенсивної терапії спеціалізованого кардіологічного відділення (ведення пацієнтів з ГКС, порушенням ритму, невідкладні стани в кардіології).

Досвід роботи в ревматології 28 років в ревмокардіологічному відділенні (лікування ревматоїдного артрита, хвороба Бєхтєрєва, системних хвороб сполучної тканини – СЧВ, ССД, ДМ, хвороба Шарпа, хвороба Шегрена, РПМ, АФС). Лікування. Діагностика системних васкулітів.

Володіє методами імунологічної діагностики, R-діагностика, МРТ, КТ, ЕХО-КТ. Лікування невідкладних станів в ревматології – пульс-терапії, методами біологі 4-тої терапії в ревматології, внутрішньо суглобні ін’єкції. В роботі дотримується Європейських стандартів лікування і діагностики.

Старша сестра медична відділення -  Корбут Ріта Петрівна, сестра медична вищої кваліфікаційної категорії.

З 2014 року на базі кардіологічне відділення разом з Інститутом серця створено центр ”Альфа-медіка”. Cьогодні в даному центрі проводиться саме сучасне обстеження та лікування ішемічної хвороби серця – коронарографія і стентування судин серця.

Центр «Альфа-медіка»

Завідувач - Штика Андрій Юрійович

Хірург - Розум Максим Вікторович

Анестезіолог - Мазур Руслан Володимирович

Старша сестра медична - Устименко Тетяна Василівна

Протягом 2017 року в центрі виконано більше 180 коронарографій та 110 стентувань.