Процедурний кабінет

Процедурний кабінет поліклініки КНП БМР „Білоцерківська міська лікарня №1” знаходиться на другому поверсі поліклініки; кабінети № 217, 219. Кабінет працює протягом дня у дві зміни (крім суботи та неділі)

І зміна з 800 до 1400

ІІ зміна з 1400 до 2000

Для уточнення розкладу прийому лікаря звертатися в реєстратуру за телефоном (04563)5-12-79

Процедурний кабінет складається з наступних приміщень:

• кабінет підшкірних та внутрішньо-м'язових ін'єкцій;
  • кабінет внутрішньовенних ін’єкцій.

Всі приміщення повністю відповідають санітарно-гігієнічним вимогам. Основними завданнями процедурного кабінету є:

• виконання лікарських призначень;
  • кваліфіковане надання допомоги хворим при невідкладних станах;
  • пояснення пацієнту порядок виконання лікарських призначень та лабораторних обстежень.

У процедурному кабінеті з 800 до 0900 проводиться за направленням всіх лікарів поліклініки взяття аналізів з вени:

• забір крові для біохімічного дослідження;
  • забір крові для бактеріологічного дослідження;
  • забір крові на стерильність;
  • забір крові на визначення групи крові;
  • забір крові на RW

У процедурному кабінеті проводиться планове парентеральне введення лікарських препаратів за призначеннями лікарів поліклініки:

• підшкірної ін’єкції;
  • внутрішньо-м'язові ін’єкції;
  • внутрішньовенні ін’єкції

У кабінеті укомплектована шафа з необхідними медикаментами для надання невідкладної допомоги в тому числі (швидкої та невідкладної).

В кабінеті працює три сестри медичні вищої кваліфікаційної категорії

Всі медичні працівники мають допуск до роботи у процедурному кабінеті, щорічно проходять профілактичні огляди, два рази на рік проходять інструктаж з техніки безпеки, охорони праці та протипожежної безпеки.