Пам'ятка пацієнту

При проходженні попереднього медичного огляду при собі необхідно мати:

2. Військовий квиток або приписне (для чоловіків).
  3. Медичну карту амбулаторного хворого Ф № 025/о.
  4. Направлення на обов’язковий попередній медичний огляд від роботодавця!
  5. Картку працівника, який підлягає попередньому медичному огляду від роботодавця!

При проходженні періодичного медичного огляду при собі необхідно мати:

2. Військовий квиток або приписне (для чоловіків).
  3. Медичну карту амбулаторного хворого Ф № 025/о.
  4. Картку працівника, який підлягає періодичному медичному огляду від роботодавця!

Для отримання медичної довідки на зброю, сертифікатів нарколога та психіатра, проходження водійської комісії, Ф №133/о при собі необхідно мати:

2. Військовий квиток або приписне (для чоловіків).
  3. Медичну картку амбулаторного хворого Ф № 025/о.
  4. Для нарколога аналіз крові на ГГТ (каб. № 101, далі каб. № 110).
  5. Чек оплати за дану послугу.

Для організацій, що проходитимуть медичний огляд:

1. Список працівників, які підлягають періодичним медичним оглядам за спеціальною формою затверджений СЕС (2 екземпляри) Наказ МОЗ України  №246 від 21.05.2007 р.
  2. Документ, що підтверджує оплату за медичний огляд (платіжне доручення з кліше банку, якщо оплата «клієнт-банк», то платіжне доручення з підписом директора, завіреним мокрою печаткою організації) 2 екземпляри, каб.№111 ( І-й поверх).

При оформленні на водіійську комісію та комсію для видачі медичної довідки для отримання дозволу на зброю, пацієнт повинен мати:

2. Військовий квиток або приписне (для чоловіків).
  3. Амбулаторну картку ф №025/ о.
  4. 2 фотокартки розміром 3*4.
  5. Медичні огляди інвалідів для визначення медичних показань для отримання транспортного засобу з ручним керуванням, а також  для визначення медичних протипоказань до керування транспортним засобом проводяться у медико-соціальних експертних комісіях відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2009р. №1317 «Питання медико-соціальної експертизи». (Витяг з наказу МОЗ України №65/80 від 31.01.2013р. «Про затвердження Положення про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів).

При оформленні особової медичної книжки (санітарної), пацієнт повинен мати:

1. Особову медичну книжку з вклеєною фотокарткою та всіма заповненими необхідними графами (П.І.П., дата народження, домашня адреса, професія, посада, підприємство, підприємство що видало книжку, підпис власника книжки, підпис керівника підприємства).
  2. Паспорт.
  3. Військовий квиток або приписне (для чоловіків).
  4. Амбулаторну картку ф №025/ о.

Для проходження мед. Огляду працівникам декретованої групи при собі  мати особову медичну книжку № 1- ОМК із вклеєною фотокарткою та вище вказані документи.