Неврологічні кабінети

Неврологічні кабінети поліклініки КНП БМР „Білоцерківська міська лікарня №1” знаходяться на першому поверсі поліклініки; кабінети № 111, 115, 117, 119. Кабінети працюють протягом дня у дві зміни (крім суботи та неділі)

І зміна з 800 до 1400

ІІ зміна з 1400 до 2000

Для уточнення розкладу прийому лікарів звертатися в реєстратуру за телефоном (04563)5-12-79

Консультативний огляд лікарем невропатологом проводиться після огляду сімейного лікаря та за його направленням

Лікарі-невропатологи нашої поліклініки за необхідністю, обслуговують виклики до пацієнтів на дом, забезпечуються автотранспортом лікарні.

Корнєєва Світлана Валентинівна – лікар-невропатолог вищої кваліфікаційної категорії

Безугла Ірина Віталіївна - лікар-невропатолог

вищої кваліфікаційної категорії

Голуб Сергій Юрійович - лікар-невропатолог вищої кваліфікаційної категорії

Марчук Альона Петрівна - лікар-невропатолог другої кваліфікаційної категорії (ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ)

В кабінетах працюють три сестри медичних з вищою кваліфікаційною категорією.

Лікарі-невропатологи кабінетів поліклініки:

1. Надають спеціалізовану своєчасну і повноцінну медичну допомогу пацієнтам в поліклініці і вдома.
  2. В разі необхідності надають екстрену медичну допомогу пацієнтам незалежно від їх місця проживання у випадках безпосереднього звернення при виникненні гострих станів.
  3. Проводять своєчасну госпіталізацію в профільні відділення міста, інші лікувальні заклади області в невідкладному чи плановому порядку з необхідним попереднім обстеженням.
  4. Направляють, в разі необхідності, пацієнтів на консультацію суміжними спеціалістами та організацію консиліумів в поліклініці і за місцем проживання, а також проводить консультації хворих за направленням лікарів інших спеціальностей.
  5. Проводять підготовку пацієнтів на ЛКК і МСЕК в разі стійкої втрати працездатності.
  6. Видачу висновків, виписок, довідок і т.п. жителям міста з приводу неврологічних захворювань в різноманітні інстанції, ведуть лікарську документацію.