Відділення щелепно-лицьової хірургії

Відділення щелепно-лицьової хірургії КНП БМР „Білоцерківська міська лікарня №1” - це спеціалізоване відділення, хірургічно-стоматологічного профілю в якому надається кваліфікована допомога хворим, що проживають в м Біла Церква і південних районах Київської області. Проводиться лікування всіх видів гнійно-запальних захворювань щелепно-лицевої ділянки, травматичних ушкоджень кісток обличчя, видалення доброякісних новоутворень м'яких тканин і щелеп, одонтогенних і неодонтогенних кіст.

Остапенко Олександр Миколайович

Завідувач відділенням щелепно-лицьової хірургії

Лікар-стоматолог-хірург вищої кваліфікаційної  категорії

Маврищев Костянтин Миколайович

Лікар-стоматолог-хірург вищої кваліфікаційної  категорії

Юрко Богдан Юрійович

лікар-спеціаліст-стоматолог-хірург

У відділенні на високому рівні проводиться лікування одонтогенних гайморитів, в тому числі пластичне закриття перфорацій дна гайморової порожнини. У відділенні успішно проводиться консервативне і хірургічне лікування невралгії трійчастого нерва.

Проводяться всі види операцій з приводу захворювань, пов'язаних з зубами, що непрорізалися і атипово розташованих. Проводиться хірургічна санація порожнини рота під наркозом.

Лікарі відділення мають великий досвід лікування захворювань слинних залоз, виконуються всі види операцій з приводу слинокам’яної хвороби, новоутворень слинних залоз.

Проводиться вправлення вивихів нижньої щелепи, лікування захворювань скронево-нижньощелепного суглоба.

Колективом відділення забезпечується невідкладна хірургічна стоматологічна допомога в нічний час, вихідні та святкові дні, проводяться консультація у всіх лікувальних установах міста.

Щелепно-лицьова хірургія - унікальний розділ медицини, що вимагає від лікаря глибоких знань всіх розділів стоматології та високоякісної загально-хірургічної техніки, використання найсучасних додаткових методів діагностики, постійного підвищення професійного рівня.