Ревматологічний кабінет

Ревматологічний кабінет поліклініки КЗ БМР „Білоцерківська міська лікарня №1” знаходиться на другому поверсі поліклініки; кабінет № 214. Кабінети працюють протягом дня у дві зміни (крім суботи та неділі)

І зміна з 800 до 1400

ІІ зміна з 1400 до 2000

Для уточнення розкладу прийому лікарів звертатися в реєстратуру за телефоном (04563)5-12-79

Лікар-ревматолог кабінету надають високо кваліфіковану медичну допомогу пацієнтам з ревматологічними захворюваннями:

• подагри;
  • остеоартрози;
  • ревматоїдний артрит, реактивний артрит;
  • ревматична хвороба серця;
  • системні захворювання (СЧВ, ССД, васкуліти, Шегрена);
  • анкілозуючий спондилоартрит.

Минка Світлана Миколаївна - лікар-ревматолог вищої кваліфікаційної категорії

В кабінетах працює сестра медична, Шимко Валентина Миколаївна, - вищої кваліфікаційної категорії.

Основним напрямком діяльності кабінету прийому лікаря – ревматолога є лікування та діагностика ревматологічних захворювань. Фахівець кабінету за направленням лікарів загальної практики здійснює консультативний прийом пацієнтів із ревматологічними захворюваннями, пацієнти отримують кваліфіковану медичну допомогу. При необхідності лікар-ревматолог призначає додаткове обстеження та консультації суміжних спеціалістів. В разі необхідності надають екстрену медичну допомогу пацієнтам незалежно від їх місця проживання у випадках безпосереднього звернення при виникненні гострих станів. Проводять своєчасну госпіталізацію в профільні відділення міста інші лікувальні заклади області в невідкладному чи плановому порядку з необхідним попереднім обстеженням.