Рентгенологічне відділення

Рентгенологічне відділення КЗ БМР «Білоцерківська міська лікарня № 1» обслуговує стаціонарних та амбулаторних пацієнтів на сучасних цифрових рентгенодіагностичних апаратах. Очолює відділення лікар вищої кваліфікаційної категорії, міський позаштатний спеціаліст Масло Людмила Антонівна.

У відділенні працюють професійні та віддані своїй справі лікарі рентгенологи та рентгенолаборанти, навчаючись на курсах підвищення кваліфікації з подальшим отриманням кваліфікаційних категорій. Всі лікарі та рентген-лаборанти атестовані, мають вищі та перші кваліфікаційні категорії.

В структуру рентгенологічного відділення входить кабінет флюорографії № 114 поліклінічного відділення на першому поверсі. Кабінет обладнаний сучасним цифровим скануючим апаратом «12 Ф-9-Україна».

Виконуються діагностичні і профілактичні флюорографічні обстеження населенню міста та стаціонарним хворим, незалежно від місця проживання та реєстрації. Працює з дві зміни: І зміна – 8.00 – 13.00, ІІ друга зміна – 14.00 – 19.00. За рік обстежується до 30 000 пацієнтів. Працює в кабінеті лікар-рентгенолог першої кваліфікаційної категорії Колбасюк Тетяна Геннадіївна.

Рентгенодіагностичні кабінети обладнані сучасними цифровими рентгенапаратами. В поліклінічному відділенні на першому поверсі рентгенкабінет № 116 працює в дві зміни по п’ятиденному робочому тижні, цифровий апарат «Аспект» працює лікар-рентгенолог Войтенко Юлія Владиславівна.

В хірургічному корпусі приймального відділенні на першому поверсі рентгенодіагностичний кабінет з цифровим рентгенапаратом «Індіаком», працює цілодобово, обслуговує ургентну службу та стаціонарних хворих.

Пересувний рентгенодіагностичний апарат (палатний), що дає змогу проводити обстеження нетранспортабельних хворих в умовах стаціонару – працює цілодобово. Лікар-рентгенолог кабінету першої кваліфікаційної категорії Білокур Наталія Леонідівна.

Старший рентгенолаборант вищої кваліфікаційної категорії Погребняк Зінаїда Ілларіонівна

Види обстежень:

1. Обстеження органів грудної порожнини:
  • в основних, додаткових, косих проекціях;
  • з контрастуванням стравоходу;
  • задньо-наклонна рентгенографія верхівок;
  • при травматичних пошкодженнях.
  1. Обстеження органів черевної порожнини:
  • оглядові;
  • з контрастуванням шлунково-кишкового тракту, фістулографія.
  1. Обстеження кістково-суглобової системи:
  • черепа (оглядова, прицільні – турецького сідла, соскоподібного відростку по Шулєру, Стенверсу);
  • щелепно-лицьової ділянки (кістки носа, орбіт, нижньої щелепи, скроневої кістки);
  • хребта (шийного, грудного, попереково-крижового відділів, куприка в основних та з функціональними пробами, прицільні знімки хребців);
  • кісток таза – куприково-крижові з’єднання в основних та додаткових проекціях;
  • верхні та нижні кінцівки;
  • ступні (плоскостопість, з навантаженням).
  1. Обстеження додаткових пазух носа (основні, додаткові проекції та з контрастуванням).
  2. Обстеження сечостатевих органів (оглядові, з контрастуванням).
  3. Обстеження при невідкладних станах.
  4. Консультації з опису рентгенограм, оформлення на МСЕК, направлення з військомату.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном: (04563) 5-22-00