Пульмонологічний кабінет

Пульмонологічний кабінети поліклініки КНП БМР „Білоцерківська міська лікарня №1” знаходяться на другому поверсі поліклініки; кабінет № 214. Кабінети працюють протягом дня у дві зміни (крім суботи та неділі)

І зміна з 800 до 1400

ІІ зміна з 1400 до 2000

Для уточнення розкладу прийому лікарія звертатися в реєстратуру за телефоном (04563)5-12-79

Пульмонологічний кабінет працює в поліклініці з 1990 року. Ціллю роботи являється профілактика, раннє виявлення, захворювання органів дихання, лікування і сучасна діагностика, як гострих так і хронічних захворювань, а саме: гострий бронхіт, пневмонія, хронічний простий бронхіт, хронічний обструктивний бронхіт, бронхіальна астма, бронхоектатична хвороба та інші.

Носов Леонід Олександрович – лікар-пульмонолог вищої кваліфікаційної категорії