Пульмонологічне відділення

Пульмонологічне відділення КЗ БМР „Білоцерківська міська лікарня №1” розташовано в історичному корпусі, якому 115 років.

Очолює відділення:

Ісаєв Євгеній Володимирович - лікар-пульмонолог вищої кваліфікаційної категорії.

У відділенні працюють:

Старша сестра медична, сестра медична вищої кваліфікаційної категорії Пилипенко Любов Георгіївна.

Під її керівництвом сформувався кваліфікований колектив з сестр медичних із професійним та ввічливим ставленням до пацієнтів.

Основним завданням пульмонологічного відділення є надання спеціалізованої пульмонологічної та алергологічної допомоги пацієнтам міста. Це пацієнти з бронхіальною астмою ІІІ-ІV ст. важкості, ХОЗЛ ІІІ-ІV ст. важкості, ускладнені пневмонії, в тому числі у вагітних, інтерстеціальні захворювання легень, саркоїдоз.

Проводиться також діагностика та лікування пацієнтів з рідкісною патологією та з алергологічними захворюваннями. Діагностика та лікування проводяться згідно протоколів та стандартів лікування затверджених МОЗ України.

Основні напрямки роботи:

Відділення надає допомогу хворим з такими захворюваннями:

• необхідність спеціальних досліджень в стаціонарі з метою диференціальної діагностики бронхолегеневих захворювань;
  • пневмонії з продовженим або важким перебігом;
  • гострі одиночні абсцеси легень, що перебігають без ускладнень;
  • хронічні обструктивні захворювання легень;
  • бронхіальна астма персистуюча в фазі загострення III-IV ст.;
  • хронічні гнійні захворювання легень, що потребують санації бронхіального дерева (хронічний абсцес легень, бронхоектатична хвороба, хронічний гнійний бронхіт);
  • дисеміновані процеси в легенях;
  • ексудативні плеврити неспецифічної етіології;
  • всі види алергозів, які потребують діагностики та проведення специфічної імунотерапії (СІТ).

Крім іншого, у лікувально-діагностичному процесі використовуються:

• бронхоскопія;
  • комп’ютерна томографія
  • санаційно-лікувальна бронхоскопія;

проводиться пункція плевральної порожнини:

• Широке впровадження ФЗД для диферінцеальної діагностики, підбору ліків, визначення ефективності лікування у хворих ХОЗЛ;
  • УЗО органів грудної порожнини.

Співробітники відділення постійно підвищують свій професійний рівень, прагнуть до розширення можливостей діагностики та лікування захворювань органів дихання.

Контактний телефон (04563)5-19-48