Оториноларингологічні кабінети

Оториноларингологічні кабінети (ЛОР) поліклініки КНП БМР „Білоцерківська міська лікарня №1” знаходяться на другому поверсі поліклініки; кабінети № 216, 218. Кабінети працюють протягом дня у дві зміни (крім суботи та неділі)

І зміна з 800 до 1400

ІІ зміна з 1400 до 2000

Для уточнення розкладу прийому лікарів звертатися в реєстратуру за телефоном (04563)5-12-79

Лікарі оториноларингологічних кабінетів надають високо кваліфіковану медичну допомогу пацієнтам з проблемами вуха, горла та носу.

Лікар оториноларинголог

вищої кваліфікаційної категорії Кацнельсон Едуард Анатолійович

Лікар оториноларинголог

вищої кваліфікаційної категорії Федоренко Юрій Володимирович

В кабінетах працюють три сестри медичних з вищою кваліфікаційною категорією.

Всі види поліклінічних оторинологічних (ЛОР) послуг, які проводяться в наших кабінетах:

1. Лікування:
  • гострого хронічного риніту;
  • хронічного тонзиліту;
  • гострого та хронічного гаймориту поліпів носу;
  • ларингіту;
  • фарингіту гострого та хронічного;
  • гнійних отитів;
  • гострої та хронічної туговухості.
  1. Видалення:
  • сіркових пробок;
  • інородні тіла – вуха, горла, носу.
  1. тампонада носу при носових кровотечах.
  2. промивання лакун піднебінних мигдалин.
  3. Введення турунд з лікарськими препаратами в порожнину носу при захворюваннях носа та носових пазух.
  4. Введення турунд у зовнішній слуховий прохід при захворюваннях зовнішнього та середнього вуха.
  5. Обробка лікарськими препаратами порожнини гортані та піднебінних мигдалин.