Офтальмологічні кабінети

Офтальмологічні кабінети поліклініки КЗ БМР „Білоцерківська міська лікарня №1” знаходяться на другому поверсі поліклініки; кабінети № 210, 212. Кабінети працюють протягом дня у дві зміни (крім суботи та неділі)

І зміна з 800 до 1400

ІІ зміна з 1400 до 2000

Графік прийому може бути змінений у зв’язку з курсами, черговою відпусткою, тощо. Додатково інформацію можна отримати в реєстратурі поліклініки за телефоном (04563)5-12-79

Працює 3 лікарі-офтальмолога (1 лікар вищої кваліфікаційної категорії і 2 лікаря ІІ кваліфікаційної категорії) і 3 сестри медичні (3 сестри медичні вищої кваліфікаційної категорії).

Яблонська Тетяна Юріївна - лікар-офтальмолог, вищої кваліфікаційної категорії.

Малахійчук Вікторія Віталіївна – лікар-офтальмолог, другої кваліфікаційної категорії

Мадярчик Ярослава Анатоліївна -  лікар-офтальмолог, другої кваліфікаційної категорії.

Лікарі-офтальмологи кабінетів проводять консультації, діагностику та амбулаторне лікування офтальмологічних хворих.

Всі види поліклінічних офтальмологічних послуг, які проводяться в наших кабінетах:

• огляд та консультації пацієнтів за направленнями сімейних лікарів (дільничних лікарів), інших спеціалістів;
  • обстеження гостроти зору, і її корекція та підбір окулярів;
  • вимірювання внутрішньоочного тиску;
  • обстеження поля зору;
  • огляд очного дна;
  • біомікроскопія ока;
  • видалення інородних тіл;
  • призначення лікування;
  • при необхідності направляємо пацієнтів на госпіталізацію в спеціалізоване стаціонарне відділення міста, в інші спеціалізовані медичні заклади області та України;
  • видаємо консультативні висновки, виписки, довідки і т.п. жителям міста з приводу офтальмологічних захворювань в різноманітні інстанції.