Офтальмологічне відділення

Офтальмологічне відділення відкрито в 1962 році. Очолює Корнєєва Олена Володимирівна.

Відділення очолює Корнєєва Олена Володимирівна – лікар-офтальмолог вищої кваліфікаційної категорії.

У відділенні працює відомий у місті фахівець Єльцова Людмила Іванівна, лікар-офтальмолог вищої кваліфікаційної категорії, яка має 35 років офтальмологічного стажу.

У відділенні лікуються хворі з захворюванням рогівки, склери, сітківки ока та глаукоми.

Також відділення співпрацює з лікарями Київської міської клінічної лікарні «Центр мікрохірургії ока», які вдосконалюють та розширюють діапазон медичної допомоги офтальмологічним хворим, 90 % хірургічних втручань проводять на мікрохірургічному рівні. З 2001 року у відділенні практикують найбільш сучасний і безпечний метод хірургічного видалення катаракти (метод факоемульсифікації).

Під керівництвом старшої сестри медичної, сестри медичної вищої кваліфікаційної категорії - Нечипоренко Тетяни Валентинівна, працюють сестри медичні:  з вищою кваліфікаційною категорією 5 сестер медичних, та 2 сестри медичні з другою кваліфікаційною категорією. Також у відділенні працює 11 молодших медичних сестер.