м. Біла Церква

21-го грудня, у присутності представників місцевої інтелігенції іншого світу, відбулося освячення та відкриття будівлі єврейської лікарні, спорудженої на кошти, пожертвувувані місцевим заможним лісопромисловцем Б'яліком.

В тісноті та абсолютній непристосованості старої будівлі лікарні, лікарі та фельдшери з ніг падали, не маючи змоги надати місце бідному люду, неможливо було навіть думати про ізоляцію інфекційних хворих, яких часто розміщували в трупарні. У 1901 році лікарський інспектор К.П. Сулима відвідав лікарню і звернув увагу на вкрай бридкий її стан. Тоді ж керівництву лікарні було висунуто вимогу про пошук нового приміщення, в протилежному випадку лікарні загрожувало закриття. В цю важку для лікарні хвилину, з'явився Н.М. Б'ялік, зі своєю заявою про готовність пожертвувати значну суму на будівництво будинку.

Після довгих поневірянь, зведення будівлі, яке обійшлося жертводавцеві в 30.000 руб., нарешті успішно завершилося й лікарня відкрила свої двері стражденним.

Після молебня, під час якого бажали многоліття Царюючому Дому, та триразового виконання народного гімну, почесні гості були запрошені до «Коммерческое собрание», де їм був запропонований сніданок.

Передбачається посилити медичний персонал лікарні ще однієї посадою лікаря, яку займатиме один із практикуючих тут лікарів.»

«Київська газета» 31 грудня 1903 р.

З цієї дати веде столітній відлік своїх славних справ найстаріша лікарня міста - БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1, яка до 1988 року була єдиним лікувальним закладом міста загального типу та і сьогодні її значимість важко переоцінити.

Головні лікарі міської лікарні післявоєнного періоду:

• Трегубов Ілля Єлисеєвич  1934-1948 роки;
  • Яшина Олександра Захарівна 1948-1949 роки;

• Каганович-Дворкін Аркадій Львович 1949-1955 роки;

• Синельников Михайло Михайлович 1955-1974 роки;

• Корнєєв Ігор Олександрович 1974-1982 рік;

• Сірик Федір Федорович  1982-1988 роки;

• Яценко Григорій Миколайович 1988-2021 роки;

• Рогов Анатолій Володимирович з 2021 року.