Хірургічне відділення

Хірургічне відділення поліклініки КНП БМР „Білоцерківська міська лікарня №1” знаходяться частково на першому (кабінети №101,102,104, 106,105,103) і на другому поверсі поліклініки кабінет № 211. Кабінети працюють протягом дня у дві зміни (крім суботи та неділі)

• І зміна з 800 до 1400
  • ІІ зміна з 1400 до 2000

Для уточнення розкладу прийому лікарів звертатися в реєстратуру за телефоном (04563)5-12-79

Лікарі-хірурги кабінетів надають висококваліфіковану медичну допомогу пацієнтам за профілями: хірургічний, травматологічний, урологічний, проктологічний.

Вадзінський Анатолій Петрович - завідувач відділенням, лікар хірург першої кваліфікаційної категорії.

Носов Сергій Олександрович – лікар спеціаліст ортопед-травматолог.

Толочко Олександр Станіславович – лікар спеціаліст ортопед-травматолог.

Старша сестра медична хірургічного відділення Бондар Алла Іванівна – вища кваліфікаційна категорія та шість сестер медичних, які мають кваліфікаційні категорії (5 – вищу, 1 – першу, 1 – другу).

Первинна невідкладна медична допомога хворим на гострі хірургічні хвороби та з травмами здійснюється лікарями-хірургами поліклініки. Пацієнти у яких є незначні ушкодження гострого типу, які не вимагають хірургічних втручань або останні можуть бути успішно виконані лікарями хірургами в умовах поліклініки, та пацієнти з гострими захворюваннями, які не потребують госпіталізації, первинна допомога, що надається фактично є кваліфікованою і завершується на цьому етапі. Суть первинної медичної допомоги хірургічним хворим з гострими захворюваннями та травмами в поліклініці, у тих випадках, коли пацієнт потребує такої допомоги, яка за своїм характером перевищує обсяг запрограмованої для хірурга поліклініки і виходить за межі його обов'язків, полягає в обстеженні хворого наявними в розпорядженні лікаря-хірурга поліклініки засобами для встановлення вірогідного чи, іноді, точного діагнозу та направлення пацієнта в хірургічні відділення міста, з визначенням транспорту, яким хворий повинен бути направлений. Пацієнтів з хірургічних кабінетів поліклініки направляють у відповідні хірургічні відділення міських лікарень.

В хірургічних кабінетах нашої поліклініки пацієнтам з невеликими поверхневими травмами та нескладними гострими захворюваннями (невеликі рани м'яких тканин тіла, обмежені опіки, фурункули, абсцеси, підшкірний панарицій тощо) надається і кваліфікована хірургічна допомога.