Гастроентерологічний кабінет

Гастроентерологічний кабінет поліклініки КНП БМР „Білоцерківська міська лікарня №1” знаходиться на другому поверсі поліклініки; кабінет № 221. Кабінет працює протягом дня у дві зміни (крім суботи та неділі)

І зміна з 800 до 1400

ІІ зміна з 1400 до 2000

Для уточнення розкладу прийому лікаря звертатися в реєстратуру за телефоном (04563)5-12-79

Лікар-гастроентеролог кабінету здійснює консультативний прийом пацієнтів з проблемами шлунково-кишкового тракту, проводить діагностику та лікування захворювань органів травлення (печінки, підшлункової залози, тонкого та товстого кишківника, стравоходу та шлунку).

Давидянц Ольга Ярославівна - лікар-гастроентеролог вищої кваліфікаційної категорії

За оцінками деяких фахівців причиною майже 90,0% усіх існуючих хвороб в усьому світі є неправильне харчування і пов'язані з цим порушення функцій органів травлення. Питання, пов'язані зі здоровим травленням, здобувають особливу актуальність у сьогоденні і в Україні, в зв'язку з ростом гастроентерологічних захворювань. Цьому сприяють стрес, неправильне харчування, шкідливі звички, забруднена атмосфера.

Нудота, біль у шлунку, тяжкість – ці неприємні симптоми знайомі майже кожному. Багато людей живуть із цими проблемами роками так як, подібні порушення стали для них постійним фоном. Але гастроентерологічні захворювання – це не норма.

Лікарем-гастроентерологом поліклініки проводиться якісна діагностика і успішне лікування більшості хвороб цього профілю. Завдяки сучасній техніці, ми забезпечуємо пацієнтам максимальний комфорт, високу швидкість діагностики. Усе налаштовано так, щоб при максимальній результативності викликати мінімум дискомфорту у пацієнтів. В разі необхідності надає екстрену медичну допомогу пацієнтам незалежно від їх місця проживання у випадках безпосереднього звернення при виникненні гострих станів. Проводить своєчасну госпіталізацію в профільні відділення міста інші лікувальні заклади області в невідкладному чи плановому порядку з необхідним попереднім обстеженням. Направляє, в разі необхідності, пацієнтів на консультацію суміжними спеціалістами, а також проводить консультації хворих за направленням лікарів інших спеціальностей.

Якщо у Вас з’явилися проблеми обумовлені порушенням функцій органів травлення саме Вам необхідна консультація лікаря - гастроентеролога нашої поліклініки, який призначить комплекс діагностичних обстежень та лікування на рівні сучасних медичних технологій.