Гастроентерологічне відділення

Відділення розраховане на 52 ліжка, із них:

• 40 ліжок гастроентерологічного профілю;
  • 12 ліжок гематологічного профілю.

В відділенні працюють:

Завідувач відділенням, лікар вищої кваліфікаційної категорії Поворознюк Валерій Володимирович, стаж роботи 38 років.

Столярець Олександр Володимирович, лікар-гастроентеролог вищої кваліфікаційної категорії, стаж роботи 27 років;

Давидянц Ольга Ярославівна, лікар-гастроентеролог вищої кваліфікаційної категорії, стаж роботи 23 роки;

Ємець Раїса Петрівна, лікар-гематолог вищої кваліфікаційної категорії, стаж роботи  25 років.

Старша сестра медична – Ямбуренко Галина Миколаївна, вищої кваліфікаційної категорія, стаж роботи 42 років.

Згідно статистики, захворювання органів травлення є єдиним з найпоширеніших, як в Україні так і в світі. Незбалансоване харчування, несприятлива екологія, стресові ситуації, самолікування сприяють розвитку патології шлунково-кишкового тракту. На базі нашого відділення проводиться діагностика та комплексне лікування усіх захворювань органів травлення, а саме:

• Аутоімунні ураження печінки
  • Аутоімунні ураження кишковика
  • Хронічні вірусні гепатити С
  • Протифіброзна терапія захворювань печінки, що дозволяє покращити прогноз даним пацієнтам.
  • Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба (ГЕРХ)
  • Гострий і хронічний гастрит
  • Виразкова хвороба шлунка і 12-палої кишки
  • Хронічний холецистит
  • Хронічний панкреатит
  • Дисфункція жовчовивідних шляхів
  • Коліти різної етіології
  • Закрепи
  • Диспепсії

Лікар-гастроентеролог спочатку уважно вивчає симптоми, потім призначає дослідження, після отримання результатів підбирає терапію. Своєчасне звернення до лікарів дозволить виявити хворобу на ранніх стадіях розвитку і успішно її вилікувати, запобігти переходу хвороби в хронічну форму або провести профілактику загострень та ускладнень. Досвідченні лікарі гастроентерологи дадуть рекомендації щодо зміни способу життя і індивідуальні дієтичні рекомендації.

Для пацієнтів доступні новітні лабораторні та інструментальні методи діагностики захворювань шлунка, підшлункової залози, печінки, кишковика. За допомогою ендоскопічного обладнання лікарі-ендоскопісти можуть проводити лікувальні маніпуляції, такі як видалення сторонніх тіл з верхніх відділів шлунково-кишкового тракту, ендоскопічна зупинка кровотечі шлунка і дванадцятипалої кишки. А також швидкий уреазний тест на виявлення Helicobacter pylori – бактерії, здатної викликати виразку шлунку, виразки або ерозії дванадцятипалої кишки, ерозивний гастрит, гастродуоденіт, а також призвести до виникнення злоякісних захворювань органів шлунково-кишкового тракту.

Колектив відділення готовий в кожну хвилину прийти на допомогу хворим людям!

Контактний телефон відділення (04563)5-19-23